Thursday 28 January 2021 , 04:54:45
شیک تم

تحقیق گروهی درباره فواید و زیان های یک فناوری در محیط زندگی


مكان گيرنده

در یک تحقیق گروهی درباره فواید و زیان های یک فناوری در محیط زندگی خود گزارش تهیه و راه هایی را برای کاهش زیان آن پیشنهاد کنید گزارش خود را به صورت روزنامه دیوار به کلاس ارائه کنید

اطلاعات جمع آوری کنید صفحه 5 علوم هفتم


همانطور که در صفحه 5 کتاب علوم کلاس 7 از دانش آموز خواسته شده است در مورد یکی از فناوری های محیط زندگی خود اطلاعاتی را جمع آوری کند تحقیقی کامل همراه با توضیحات و تصاویر منحصر به فرد در زمینه سوال مطرح شده در این صفحه کتاب توسط تیم ما گردآوری و تنظیم شده است.
در این تحقیق سعی شده همه موارد به صورت روان و ساده همراه با اطلاعات تکمیلی قرار بگیرد تا دانش آموزش و استاد از آن نهایت استفاده را ببرند.
چند خط از متن این تحقیق را می توانید جهت نمونه مشاهده کنید:
فناوری های امروزه که در راستای راحتی و پیشرفت بشریت می باشد سمت سوق مردم را همیشه بیشتر به سمت تکنولوژی های دیجیتال جذب می کند گاهی در کنار مزایای خیلی خوب آن معایبی هم دارد. (برای دریافت کامل به صورت word در 8 صفحه لازم است این فایل را خریداری کنید.)

امروزه همه چیز در حال هوشمند شدن است. منظور از هوشمند شدن این است که انسان روی آن چیز کنترل بیشتری دارد و کارهای بیشتری را می‌تواند با آن انجام دهد. در عین حال، آن دستگاه یا وسیله خودکارتر از قبل شده است. (برای دریافت کامل به صورت word در 8 صفحه لازم است این فایل را خریداری کنید.)

این تحقیق به صورت کامل همراه با تصویر در 8 صفحه با فرمت word با قابلیت ارائه و چاپ بدون تبلیغات تنها 1800 تومان.

  • پرداخت از کارت های تمام بانک ها امکان پذیر است و زیر نظر بانک مرکزی انجام می شود.
  • پس از پرداخت لینک دانلود به صورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد.
  • پشتیبانی 24 ساعته : 09210086581بیست با ما مرجع آموزشی و کمک درسی از پیش دبستانی تا فارغ التحصیلی می باشد
ما در بیست با ما با استفاده از دانش روز و اطلاعات اساتید مختلف اطلاعات لازم درسی و کمک درسی را در اختیار داشن آموزان گرامی قرار خواهیم داد.
بیست با ما


یکی از اهداف ما علاوه بر کیفیت فایل ها یک پشتیبانی سریع می باشد..

تلفن: 09210086581

تلگرام: Sbistbama@

تمامی حقوق برای بیست با ما محفوظ است.