Thursday 28 January 2021 , 06:02:01
شیک تم

جمع آوری اطلاعات صفحه 28 علوم نهم


مكان گيرنده

جمع اوری اطلاعات صفحه 28 علوم نهم

با مراجعه به منابع معتبر درمورد چگونگی تاثیر افزایش کربن دی اکسید روی دمای کره زمین اطلاعاتی جمع آوری کنید ونتایج را به صورت پاورپوینت به کلاس گزارش دهید

طبق اطلاعات خواسته شده از صفحه 28 علوم نهم برای جمع آوری اطلاعات دانش آموز باید در یک تحقیق تاثیر افزایش کربن دی اکسید روی دمای زمین کار کند و اطلاعات این تحقیق را به صورت پاورپوینت تکمیل و در کلاس به استاد خود ارائه دهد.
ما در بیست با بیست شروع به جمع آوری اطلاعات در همین مورد کردیم و پس از مدت ها تحقیق و تلاش موفق به کسب اطلاعات مختلفی در این زمینه شدیم. تمام این اطلاعات را همراه با تصاویر زیبا و با کیفیت در کنار هم به پاورپوینت تبدیل کردیم و در کنار این کار نیز اطلاعات را به صورت مرتب و بدون تبلیغات در این فایل گنجاندیم.
اطلاعاتی که در این فایل قرار گرفت به صورت کامل به ارائه تاثیر افزایش کربن دی اکسید روی دمای کره زمین و اطلاعات بیشتری که در این زمینه لازم بود قرار گرفت. همچنین در کنار فایل پاورپوینت فایل پی دی اف این تحقیق را نیز آماده و همراه این فایل ارائه خواهیم کرد.

جهت دریافت فایل این تحقیق به صورت پاورپوینت و پی دی اف بدون تبلیغات، با قابلیت ویرایش و ارائه به کلاس لازم است فایل

را از لینک زیر خریداری کنید.

  • پرداخت از کارت های تمام بانک ها امکان پذیر است و زیر نظر بانک مرکزی انجام می شود.
  • پس از پرداخت لینک دانلود به صورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد.
  • پشتیبانی 24 ساعته : 09210086581بیست با ما مرجع آموزشی و کمک درسی از پیش دبستانی تا فارغ التحصیلی می باشد
ما در بیست با ما با استفاده از دانش روز و اطلاعات اساتید مختلف اطلاعات لازم درسی و کمک درسی را در اختیار داشن آموزان گرامی قرار خواهیم داد.
بیست با ما


یکی از اهداف ما علاوه بر کیفیت فایل ها یک پشتیبانی سریع می باشد..

تلفن: 09210086581

تلگرام: Sbistbama@

تمامی حقوق برای بیست با ما محفوظ است.