Wednesday 21 April 2021 , 12:17:00
شیک تم

جمع آوری اطلاعات صفحه 76 علوم نهم


مكان گيرنده

جمع آوری اطلاعات صفحه 76 علوم نهم

هرگاه ما اسم فسیل را می شنویم به این فکر می کنیم که فسیل چیست و چگونه تشکیل می شود اینکه این فسیل ها چگونه پدید می آیند و یا اینکه محققان چگونه با مطالعه این فسیل ها پی به شرایط زیستی و نوع زندگی و سال پیدایش آنها می برند, همیشه برای ما سوال است.
فسیل ها علم مطالعه زندگی جانداران در گذشته می باشند. محققان با مطالعه و تحقیق بر روی فسیل ها به اطلاعات جالب و زیادی دست پیدا می کنند که می تواند برای دنیای محیط زیست ما انسانها جالب و باارزش باشد و از آنها برای پیشبرد علوم زیستی استفاده کنیم.
حال ما در این تحقیق سعی کرده ایم تا با نشان دادن برخی از تصاویر فسیل ها شما را با انها اشنا کرده و همچنین به همراه توضیح مختصری که با ارائه آن در کلاس بتوانید با دوستان خود به بحثو تبادل اطلاعات بپردازید.
با توجه به این گفته ها در صفحه 76 کتاب علوم کلاس نهم از دانش آموز درخواست شده تا با جستجو در اینترنت تصویر نمونه هایی از فسیل جانداران مختلف تهیه و در کلاس ارائه کنند.
تیم بیست با ما در این زمینه تحقیق کاملی برای دانش آموزان به سه صورت (ورد، پی دی اف و پاورپوینت) آماده کرده است. شامل تصاویری از فسیل ها به همراه توضیحات و افکت های مناسب، که برای دریافت نمره کامل در اختیار دانش آموز قرار داده می شود.

برای دریافت

جواب جمع آوری اطلاعات صفحه 76 علوم نهم

در سه فرمت ورد، پی دی اف و پاورپوینت با تصاویر کامل و جالب بدون تبلیغات، با قابلیت، ویرایش و چاپ از لینک زیر استفاده کنید.

  • پرداخت از کارت های تمام بانک ها امکان پذیر است و زیر نظر بانک مرکزی انجام می شود.
  • پس از پرداخت لینک دانلود به صورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد.
  • پشتیبانی 24 ساعته : 09210086581بیست با ما مرجع آموزشی و کمک درسی از پیش دبستانی تا فارغ التحصیلی می باشد
ما در بیست با ما با استفاده از دانش روز و اطلاعات اساتید مختلف اطلاعات لازم درسی و کمک درسی را در اختیار داشن آموزان گرامی قرار خواهیم داد.
بیست با ما


یکی از اهداف ما علاوه بر کیفیت فایل ها یک پشتیبانی سریع می باشد..

تلفن: 09210086581

تلگرام: Sbistbama@

تمامی حقوق برای بیست با ما محفوظ است.