Wednesday 21 April 2021 , 12:20:13
شیک تم

درون بینی هر یک از ما تعداد زیادی مو وجود دارد درباره‌ فایده‌ این موها اطلاعات جمع آوری کنید و به کلاس گزارش دهید


درون بینی هر یک از ما تعداد زیادی مو وجود دارد درباره‌ فایده‌ این موها اطلاعات جمع آوری کنید و به کلاس گزارش دهید

هر عضو از بدن ما عملکردی دارد و این عضو وظیفه یا وظایفی خاص دارد که انجام صحیح این وظایف به شرایط و مواردی بستگی دارد که می تواند روی عملکرد آن تاثیر گذار باشد.
بینی ا دماغ یکی از عضو های اصلی بدن می باشد که تنفس ما از طریق این عضو مهم انجام می شود. این عضو درون خود داری مو می باشد. در افراد مختلف ممکن است تعداد موهای داخل بینی کمتر یا بیشتر از سایر افراد باشد و این مو ها برای همه افراد به طور یکسان نمی باشد.
شاید در نگاه اول متوجه اهمیت این موها نشویم و به نظر ما وجود موهای داخل بینی چیز خیلی مهمی نباشد اما برعکس وجود موی بینی بسیار مفید و مهم است.
مثلا زمانی که م نفس می کشیم تنها اکسیژن پاک و تمیز وارد بینی ما نمی شود بلکه به همراه آن ممکن است ذرات گرد و خاک و… وارد بینی ما شوند و از طریق بینی وارد بدن ما شوند اما موی درون بینی از ورود این مواد و ذرات ریز تا حدی جلوگیری می کند تا سلامت ما به خطر نیفتد.
موهای بینی اطلاعات و موارد دیگری نیز دارند که با توجه به سوال صفحه 78 علوم چهارم تیم بیست با ما یک تحقیق کامل در زمینه موهای بینی به همراه تصویر و توضیحات کامل آماده کرده و در سایت بیست با ما انتشار داده است.

جهت دریافت

فواید موهای داخل بینی

به دو صورت ورد و پی دی اف، بدون تبلیغات با قابلیت چاپ، قابل نمایش و ویرایش در سیستم ها و موبایل از لینک زیر استفاده کنید

  • پرداخت از کارت های تمام بانک ها امکان پذیر است و زیر نظر بانک مرکزی انجام می شود.
  • پس از پرداخت لینک دانلود به صورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد.
  • پشتیبانی 24 ساعته : 09210086581



بیست با ما مرجع آموزشی و کمک درسی از پیش دبستانی تا فارغ التحصیلی می باشد
ما در بیست با ما با استفاده از دانش روز و اطلاعات اساتید مختلف اطلاعات لازم درسی و کمک درسی را در اختیار داشن آموزان گرامی قرار خواهیم داد.
بیست با ما


یکی از اهداف ما علاوه بر کیفیت فایل ها یک پشتیبانی سریع می باشد..

تلفن: 09210086581

تلگرام: Sbistbama@

تمامی حقوق برای بیست با ما محفوظ است.