Wednesday 21 April 2021 , 10:40:54
شیک تم

جمع آوری اطلاعات صفحه 59 علوم ششم


جمع آوری اطلاعات صفحه 59 علوم ششم

وقتی برف می بارد جاده ها سپیدپوش می شوند. در روزهای برفی جاده ها لیز و لغزنده هستند. همین لغزندگی جاده های برفی باعث تصادفات زیادی می شود. این تصادفات هم از رعایت نکردن نکات ایمنی در روزهای برفی هستند. در روزهای برفی باید نکات ایمنی را رعایت کرد مانند بستن زنجیر چرخ, رانندگی با سرعت پایین و ….
همچنین با پاشیدن نمک بر سطح جاده ها این لغزندگی را از بین می برند. و راهکارهای زیاد دیگری وجود دارد که در زمستان با رعایت آنها باعث شویم در حین رانندگی ماشین لیز نخورد.
در صفحه 59 کتاب علوم کلاس ششم از دانش آموز خواسته شده است که تحقیقی در مورد اینکه برای افزایش اصطکاک در روزهای برفی و سرنخوردن خودروها، چه کارهایی انجام می‌شود؟ آماده کند و به کلاس درس خود این تحقیق را گزارش دهد.
این امر باعث شد که همکاران ما در تیم بیست با ما با تلاش فراوان تحقیق کاملی درباره این موضوع که شامل مواردی همچون: افزایش اصطکاک در روزهای برفی، سرنخوردن خودروها در روزهای برفی، نکات ایمنی لازم در روزهای برفی، انتخاب لاستیک مناسب در روزهای برفی، چگونگی ترمز گرفتن در روزهای برفی و… برای شما دانش آموز عزیز آماده کرده و برای انتشار در سایت بیست با ما قرار گرفته شده است.

جهت دریافت

جواب جمع آوری اطلاعات صفحه 59 علوم ششم

به صورت ورد و پی دی اف، تکمیل شده، بدون نیاز تلیغات، قابل چاپ، همچنین قابل ویرایش و نمایش در انواع سیستم و موبایل از لینک زیر استفاده کنید.

  • پرداخت از کارت های تمام بانک ها امکان پذیر است و زیر نظر بانک مرکزی انجام می شود.
  • پس از پرداخت لینک دانلود به صورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد.
  • پشتیبانی 24 ساعته : 09210086581



بیست با ما مرجع آموزشی و کمک درسی از پیش دبستانی تا فارغ التحصیلی می باشد
ما در بیست با ما با استفاده از دانش روز و اطلاعات اساتید مختلف اطلاعات لازم درسی و کمک درسی را در اختیار داشن آموزان گرامی قرار خواهیم داد.
بیست با ما


یکی از اهداف ما علاوه بر کیفیت فایل ها یک پشتیبانی سریع می باشد..

تلفن: 09210086581

تلگرام: Sbistbama@

تمامی حقوق برای بیست با ما محفوظ است.